wtorek, 12 września 2017

Czas na zmiany ;)

Witajcie :) Dzisiaj chciałbym Was o czymś poinformować.

Nie... to nie pożegnanie ;)

Otóż, jak już kilkakrotnie wspominałem, w ciągu ostatnich miesięcy mocno się wypaliłem.  
Odbiło się to niestety na blogu i pisanie o stricte królewskich tematach przestało mi już sprawiać radość. Oczywiście nadal interesuję się królewską historią, osłabło jednak zainteresowanie monarchią współczesną.

Blogowanie jest jednak dla mnie czymś bardzo wyjątkowym i bardzo mnie odstresowuje, zwłaszcza jeśli Wy bierzecie w życiu tego bloga czynny udział. Chciałbym więc  do Was wrócić już na stałe i mam pomysł jak to zrobić ;)


Chciałbym poszerzyć profil bloga...

Oczywiście adres i główny zamierzony temat zostaje- gdyż będę pisał listy, kiedy znajdę czas (a stale coś wyskakuje po drodze), tyle że już nie tylko królewskie. Będę dzielił się z Wami spostrzeżeniami na ten temat :) 

Chciałbym też częściej pisać coś okołokrólewskiego. Może jakieś filozoficzne tematy? Także takie z lekka motywacyjne. Jeśli chodzi o królewskie tematy, to planuje poruszać się tutaj na historycznym polu. 

Mam nadzieję, że pozwoli mi to wracać tutaj częściej i regularnie :)

Ufam, że zrozumiecie ;)

Taki rytm pracy planuję rozpocząć w październiku- listopadzie, jak tylko skończę to, co sobie do tej pory zaplanowałem :)

Miłego wieczoru ;)

Szanowni Państwo zainteresowani napisanem do papieża :)

W związku z przeciążeniem serwera blog nie może publikować już więcej waszych komentarzy pod ''papieskim'' postem, dlatego uprzejmie proszę o słanie wszelkich pytań  o korespondencję do Watykanu pod adres royalletters1@gmail.com

Dziękuję :)

Kilka zaległych postów pojawi się wkrótce ;) Bardzo przepraszam za długą nieobecność, aczkolwiek zmusiły mnie do tego przyczyny osobiste. Proszę o zrozumienie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze :) Komentarze obrażające innych Czytelników, mnie, członków rodzin królewskich oraz zawierające treści wulgarne będą usuwane.